SKI AREÁL OVAZ VÝPRACHTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Lipno - Kramolín - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Lipno - Kramolín je pro vás to pravé. Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je trojice sedačkových lanovka. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován 4x denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete bramboračku a uzená cigára. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 61%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.7.

°C
°C
Úterý
7.7.2020

°C
°C
Středa
8.7.2020

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C