SKI AREÁL OVAZ VÝPRACHTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kvilda - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Zkuste ski areál Kvilda! Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Návštěvníci areálu oceňují především 5 lanovek.. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah 1-2 x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. V areálu sídlí horská služba. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete zelňačku nebo zelňačku.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Vimperk? Určitě to stojí za to.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 50% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.7.

°C
°C
Úterý
7.7.2020

°C
°C
Středa
8.7.2020

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C