SKI AREÁL OVAZ VÝPRACHTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kořenov - Příchovice - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kořenov - Příchovice. Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnejte gulášek či horkou čokoládu.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Jizerských hor. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 58% - to je náš verdikt. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.7.

°C
°C
Úterý
7.7.2020

°C
°C
Středa
8.7.2020

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C