SKI AREÁL OVAZ VÝPRACHTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Železná Ruda - Belveder ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Železná Ruda - Belveder. Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. uzená cigára či kofolu. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.7.

°C
°C
Úterý
7.7.2020

°C
°C
Středa
8.7.2020

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C