SKI AREÁL OVAZ VÝPRACHTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Křemešník se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Křemešník a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 370m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! V areálu se také nachází lyžařská škola. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte uzená cigára či řízečky.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Vysočiny Pelhřimov. Stojí za vidění.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.7.

°C
°C
Úterý
7.7.2020

°C
°C
Středa
8.7.2020

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C