SKI AREÁL OVAZ VÝPRACHTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Klema

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Klema je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány dle potřeby. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší uzená cigára nebo řízečky. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko můžeme ohodnotit kladně. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 73% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.7.

°C
°C
Úterý
7.7.2020

°C
°C
Středa
8.7.2020

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C