SKI AREÁL OVAZ VÝPRACHTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Andělská hora - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Andělská hora. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché, areál je však dobře vybaven. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. párek v rohlíku nebo bramboračku. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatele areálu musíme pochválit. Oceňujeme především koplexní služby. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.7.

°C
°C
Úterý
7.7.2020

°C
°C
Středa
8.7.2020

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C