SKI AREÁL OVAZ VÝPRACHTICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Dolní Morava - Sněžník - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Dolní Morava - Sněžník je pro vás to pravé. Areál se nachází v pohoří Kralického Dněžníku a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází dvojice vleků a jedno lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte bramboráčky či smažák. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Zábřeh.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Kvalita zázemí je nadstandartní. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 6.7.

°C
°C
Úterý
7.7.2020

°C
°C
Středa
8.7.2020

°C
°C
Čtvrtek
9.7.2020

°C
°C